Salon Optopolis

OFERTA SPECJALNA

Naturalny koncentrat z owoców i warzyw optymalnie dobranych dla poprawy funkcji oczu.

Do prawidłowego funkcjonowania wzroku niezbędne są odpowiednie składniki odżywcze, których organizm nie jest wstanie sam wyprodukować. Szczególne znaczenie ma  beta-karoten, potrzebny do utrzymania dobrego widzenia jak również inne karotenoidy oraz antocyjany mające wpływ na ostrość widzenia.

W skład koncentratu wchodzi ekstrakt z marchwi, bogaty w beta-karoten, ekstrakt z pomidora zawierający likopen (karoten) oraz ekstrakt z dyni dostarczający naturalną luteinę, a także antocyjany i polifenole, w postaci ekstraktu z winogron, borówek, czarnej porzeczki, bzu oraz jabłek.

Większość dostępnych na rynku preparatów i suplementów diety wspomagających procesy dobrego widzenia zawiera w swoim składzie sztuczne substancje chemiczne. Składniki koncentratu  pozyskiwane są bez użycia substancji chemicznych, w sposób naturalny – z owoców i warzyw.  Koncentrat jest  smaczny i  mogą go stosować zarówno  dorosli jak i dzieci.

Image

Krople nawilżające do oczu w formie żelu (10ml)

OcuYal Gel wskazany jest w przypadku podrażnienia oczu lub uczucia suchego oka spowodowanego długim stosowaniem soczewek kontaktowych, niewydolności gruczołu łzowego, czynników środowiskowych (kurz, smog, pyłki), menopauzy oraz po operacji oczu.

OcuYal Gel jest również zalecany do nawilżania soczewek kontaktowych w celu ich łatwiejszego zakładania i zdejmowania, jak również nawilżania oka w czasie ich noszenia.

Zawartość kwasu hialuronowego 0,30%. Opakowanie 10ml. 

Image

Salon Optopolis

Salon Optopolis oferuje swoim klientom kompleksowy zakres usług w kwestii doboru okularów i soczewek kontaktowych.

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 10:00-19:00

Sobota: 10:00 -16:00

Kontakt

Optyk Optopolis
ul. Jana Kilińskiego 298
lokal nr 8
tel. 570 617 807
e-mail: optyk@optopolis.pl