Salon Optopolis widziany od strony zaplecza

GABINET

Gabinet jest wyposażony w nowoczesny i profesjonalny sprzęt optometryczny. Codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia salonu, zapraszamy na badanie wzroku wykonane przez doświadczonego optometrystę. Realizujemy także recepty zewnętrzne oraz  recepty refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Ponadto, po ustaleniu dogodnego terminu, można u nas wykonać badanie pod kątem dopasowania soczewek kontaktowych (sferycznych, sfero-cylindrycznych oraz progresywnych). Badanie obejmuje zarówno dobór mocy soczewek kontaktowych, naukę zakładania i zdejmowania soczewek, a także informacje dotyczące ich pielęgnacji.

Jesteś wyjątkowy i niepowtarzalny. Dlatego wybór właściwej korekcji wzroku to sprawa indywidualna, wręcz osobista. To złożony proces, który łączy w sobie wiele etapów. Tutaj najważniejsze jest rzetelne zbadanie wzroku, w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt – bez pośpiechu i z należytą uwagą.

wyposażenie gabinetu optometrycznego Optopolis

Zapraszamy na badanie wzroku pod kątem doboru okularów i soczewek kontaktowych

Przy zakupie okularów badanie wzroku klient otrzymuje w prezencie!

Cennik usług 
Usługa Cena
Badanie wzroku refrakcja okularowa 180 zł
Dobór soczewek kontaktowych sferycznych 150 zł
Dobór soczewek kontaktowych sfero-cylindrycznych 180 zł
Dobór soczewek kontaktowych multifokalnych (progresywnych) 200 zł

Nasi specjaliścii sprawdzają ostrość wzroku i przeprowadzają precyzyjne badania pod katem doboru okularów korekcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze i wykonaniu okularów ze szkłami indywidualnymi, wykonywanymi na specjalne zamówienie pacjenta. W doborze takich okularów konieczny jest pomiar niestandardowych parametrów takich jak odległość rogówki od wewnętrznej powierzchni soczewki, pochylenie tarczy oprawy czy pomiar jej wygięcia.

Szczególnym typem okularów indywidualnych są okulary progresywne ( wieloogniskowe), okulary sportowe dedykowane do rożnych dyscyplin sportowych jak też okulary indywidualne jednoogniskowe o „wysokiej jakości widzenia” oraz soczewki do bliży i odległości pośrednich.

Salon Optopolis

Salon Optopolis oferuje swoim klientom kompleksowy zakres usług w kwestii doboru okularów i soczewek kontaktowych.

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 10:00-19:00

Sobota: 10:00 -16:00

Kontakt

Optyk Optopolis
ul. Jana Kilińskiego 298
lokal nr 8
tel. 570 617 807
e-mail: optyk@optopolis.pl